До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

...І на Івано-Франківщині

29 серпня президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка перебував із робочим візитом в Івано-Франківській області.

На зустрічі з першим заступником голови облдержадміністрації Марією Савкою, заступником голови ОДА Ігорем Пасічняком, керівником облради Олександром Сичом, міським головою Русланом Марцінківим, головою регіонального відділення НОК Мирославом Карабіним обговорили нагальні кроки з розвитку спорту та олімпійського руху в регіоні, розбудови спортивної інфраструктури. «Принципово, аби спортивні об’єкти були універсальними, давали можливість для розвитку як спорту вищих досягнень, так і масового спорту», – зауважив Сергій Бубка. Співрозмовники наголосили на важливості будівництва легкоатлетичного стадіону на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, подальшої реалізації спільно з Федерацією футболу України програми УЄФА «Хет-трик» із будівництва футбольного стадіону, спорудження комунального басейну та бігової доріжки зі штучним покриттям. На зустрічі також йшлося про розвиток зимових видів спорту, підтримку дитячо-юнацьких спортивних шкіл. «Спортивні школи є головним чинником успішного розвитку масового спорту, виховання нових чемпіонів, героїв українського спорту, – підкреслив президент НОК. – Саме у стінах ДЮСШ зростає спортивний резерв, гідна зміна провідним олімпійцям».
В Івано-Франківську Сергій Бубка взяв участь в урочистій церемонії відзначення 50-річчя обласної ДЮСШ. В різні часи вихованці школи перемагали на престижних міжнародних стартах і примножували спортивну славу країни. Серед відомих учнів – учасники Олімпійських ігор, призери чемпіонатів світу та Європи легкоатлети Роман і Василь Вірастюки, Сергій Осович, Віталій Сенів, Тетяна Ляхович, Христина Стуй, Неля Непорадна, Олег Чернишов, Світлана Марчук, Андрій Буженко, веслувальник Сергій Суперата, борець Роман Стасінчук, баскетболістка Кристина Мацко, боксерки Мар’яна Максимів, Ірина Винник, Ольга Трушик. Сергій Бубка відзначив нагородами НОК працівників ДЮСШ.
Під час робочого візиту Сергій Бубка і голова Комісії атлетів НОК Олена Говорова взяли участь в розминці з олімпійцями області та в Олімпійському уроці для учнів загальноосвітніх закладів міста. Президент НОК поділився з юними спортсменами: «Переможете себе – переможете усіх! Спорт не тільки загартовує фізичну силу, а й дає чудову можливість перебороти будь-які страхи. Нехай не кожен стане професійним атлетом, але саме спорт допоможе вам зміцнити волю, витривалість, навчить долати труднощі!»
На Олімпійському уроці з показовими програмами виступили вихованці обласної ДЮСШ із легкої атлетики, вільної боротьби, дзюдо, боксу, важкої атлетики, футболу, настільного тенісу, баскетболу та флорболу. Сергій Бубка вручив учасникам уроку олімпійські сувеніри.
Президент НОК і голова Комісії атлетів НОК взяли участь в засіданні круглого столу з молодими перспективними спортсменами, провідними тренерами-викладачами, фахівцями спорту. Звертаючись до атлетів, Сергій Бубка наголосив: «Дуже важливо, щоб спортсмени тішили не тільки своїми професійними успіхами і перемогами, а й активною соціальною позицією, брали участь в ухваленні стратегічних рішень щодо розвитку спорту».