До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Зустрічі в «Південній Пальмірі»...

21-21 серпня президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка перебував із робочим візитом в Одеській області.

На зустрічі, в якій взяли участь заступник голови Одеської облдержадміністрації Сергій Колебошин, голова облради Анатолій Урбанський, міський голова Геннадій Труханов президент НОК Сергій Бубка, перший заступник міністра молоді та спорту Ігор Гоцул та голова обласного відділення НОК Микола Мільчев, обговорювалися питання розвитку спорту в регіоні. Особливу увагу було приділено розбудові спортивної інфраструктури. За участю президента Федерації хокею України Анатолія Брезвіна розглянули аспекти проведення чемпіонату світу з хокею серед юніорів (U-18), який з 14 по 20 квітня наступного року прийматиме Одеса.
Сергій Бубка завітав до міста Южне, де провів зустріч з міським головою Володимиром Новацьким, керівництвом Одеського припортового заводу. Разом з президентом Федерації каное України Сергієм Чернишовим і дворазовим олімпійським чемпіоном, головним тренером збірної України з веслування на байдарках і каное Юрієм Чебаном президент НОК оглянув спортивні споруди міста, зокрема фізкультурно-спортивний комплекс «Олімп», стадіон і водно-веслувальну базу «Хімік».
Президент НОК взяв також участь у відкритті спортивного фестивалю-виставки Seanergy Global Sport Expo, на якій було представлено понад 20 видів спорту.
Велику увагу Сергій Бубка приділив спілкуванню з підлітками та юнаками. У таборі «Молода гвардія» голова НОК разом із Миколою Мільчевим, Юрієм Чебаном і чемпіонкою Європи, призеркою чемпіонату світу з карате Анітою Серьогіною став учасником заходів #OlympicLab – Сhat with champion і Eat Smart.