До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Свято в корейському стилі

6 червня Національний олімпійський комітет України вшановував журналістів з нагоди їхнього професійного свята. «Майстри пера і мікрофона» вже звикли: щороку НОК вітає їх по-особливому, з приємними сюрпризами.

Урочистості проводили і в олімпійському навчально-тренувальному центрі, і у спорткомплексі «Ліко», на ковзанці, в гольф-клубі, на кінній базі... Тогоріч, напередодні Олімпіади в Ріо-де-Жанейро, незабутню бразильську атмосферу створив для гостей стейк-хаус Grill do Brazil. Цього разу свято журналістів гостинно прийняв Корейський освітній центр.
Місце було обрано не випадково, адже наступної зими в Пхьончхані проводитимуться XXIII зимові Олімпійські ігри. І до них готуються не тільки спортсмени, а й журналісти, на котрих чекає насичена робота з висвітлення цієї грандіозної спортивної події.
З професійним святом представників ЗМІ привітали президент НОК Сергій Бубка, міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, голова Комісії НОК «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» Олег Волков. З добрими побажаннями до журналістів від імені усіх спортсменів звернулися уславлені українські біатлоністки Валентина Цербе і Олена Петрова.
Потім за традицією представників преси, телебачення і радіо було нагороджено грамотами і спеціальними призами. По завершенню цієї урочистої церемонії Сергій Бубка зауважив: «Дуже важливо, щоб спорт був гідно представлений на шпальтах газет і журналів, в теле- і радіоефірі, інтернеті. На яскравих прикладах спортивних героїв повинна зростати сильна, здорова нація. Хочеться побажати працівникам мас-медіа якомога більше позитивних приводів для матеріалів про українських атлетів».
Президент НОК також подякував Посольству Кореї в Україні за тісну співпрацю й підтримку наших спортсменів.
Привітав журналістів і Посол Республіки Корея в Україні Лі Ян Гу. Він висловив упевненість, що Олімпійські ігри в Пхьончхані пройдуть на найвищому рівні. Посол відзначив велику роль ЗМІ в пропаганді олімпійського руху, а також підкреслив, що журналісти є невід’ємною частиною світового спортивного співтовариства.
Господарі й гості Корейського освітнього центру подивилися відеохроніку з історії зимових Ігор і знову, як колись, аплодували успіхам українських атлетів на Білих Олімпіадах.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!


Ігор
ЧЕМЕРИС

Фото
Павла БАГМУТА