До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Юні динамівці рівняються на зірок

На водно-веслувальній базі «Динамо» відбулося спортивне свято для вихованців шкіл-інтернатів та дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Захід було організовано в рамках святкування 90-річчя від дня утворення Київської міської організації ФСТ «Динамо» України

В урочистостях взяли участь заступник голови ФСТ «Динамо» України Євген Крисов, перший заступник голови КМО ФСТ «Динамо» Ігор Панін, заступник начальника Головного управління Національної поліції України у м. Києві Віктор Нечитайло, начальник відділу ювенальної превенції ГУ НП України у м. Києві Лариса Зуб, срібний призер Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро з сучасного п’ятиборства, чемпіон світу з сучасного п’ятиборства Павло Тимощенко, заслужений тренер України Юрій Тимощенко.
Відбулися змагання: стрибки з місця, віджимання, а також турнір з міні-футболу. Кульмінацією стала олімпійська розминка, яку провів Павло Тимощенко.
До юних учасників змагань звернувся заступник голови ФСТ «Динамо» Євген Крисов: «Товариство «Динамо» існує понад 90 років. Це роки блискучих спортивних звершень і досягнень. На Іграх у Ріо-де-Жанейро 7 з 11 нагород, завойованих українськими спортсменами, вибороли представники нашого товариства! Ви – майбутнє «Динамо», майбутнє нашої країни. Бажаю вам продовжувати славні традиції нашого товариства, досягати нових перемог в ім’я розвитку українського спорту!»
«З перших днів існування КМО, – зазначив Ігор Панін, – було визначено основні пріоритети: фізична підготовка правоохоронців, виховання спортсменів, формування спортивного резерву. Ці напрями розвиваються і нині. Робота з дітьми посідає особливе місце. Адже фізичний розвиток юного покоління – запорука формування здорової та успішної нації».
З нагоди ювілею працівники КМО були відзначені подяками та почесними грамотами МВС України, КМДА і товариства «Динамо».
Київська міська організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», яка 13 травня відзначила 90-річний ювілей, є однією з провідних спортивних організацій в Україні. За часи свого існування столичні динамівці зробили неабиякий внесок у популяризацію фізичної культури та спорту, підготовку правоохоронців, поширення цінностей здорового способу життя. У різні роки спортсмени-динамівці своїми досягненнями зміцнювали імідж України у світі. Усім відомі імена представників київського «Динамо» – олімпійських чемпіонів, чемпіонів і призерів світу та Європи – Валерія Борзова, Олексія Баркалова, Георгія Погосова, Григорія Крісса, Вадима Гутцайта, Стели Захарової, Яни Клочкової, Ганни Різатдінової, Павла Тимощенка, Дарини Зевіної.
За період існування КМО було здобуто більше 60 олімпійських нагород, з яких 20 – золотих. 2016 року в міжнародних і всеукраїнських змаганнях взяли участь більше 1600 її представників з олімпійських та неолімпійських видів спорту, котрі завоювали понад 640 нагород. 29 спортсменів представляли Україну на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. Було здобуто дві нагороди (Павло Тимощенко у сучасному п’ятиборстві виборов срібну медаль, Ганна Різатдінова у художній гімнастиці – «бронзу»).