До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Майстер з лагідною усмішкою і міцним захватом

  • Олімпійська Арена №12-2017
  • Дзюдо
У рамках заходів з нагоди року Японії в Україні видатний дзюдоїст Юсуюкі Мунета провів три майстер-класи у Києві й Дніпрі. Ці уроки відвідали понад три сотні українських спортсменів.

Головне – тримати вісь – на цьому під час занять постійно наголошував Мунета. Майстер з Японії – дворазовий чемпіон світу й Азійських ігор - показував, як уникати помилок, що збивають центр рівноваги і дозволяють супернику не тільки побудувати вдалий захист, а й навіть виконати контркидок. Цю тему він розкрив на всіх «поверхах», детально зупинившись на положенні ніг, рук і тулуба.
– Мені сподобалося викладати українським дзюдоїстам, вони дуже наполегливі, і це стосується як досвідчених, так і зовсім юних спортсменів, – поділився враженнями Юсуюкі Мунета. – Звичайно, за дві години семінару багато не покажеш, але, гадаю, ми плідно попрацювали. Я показав традиційні японські захвати й прийоми. Чи застосовуватимуть їх українці у своїй боротьбі, то вже їхня справа. Головне – аби вони демонстрували старанність і постійно вдосконалювалися.
Із задоволенням займалися всі. А тренерський склад на чолі з головним тренером збірної України Віталієм Дубровою уважно спостерігав за уроком. За короткий час відпрацювання вправи японський спеціаліст встигав підійти до десяти пар. Так було і у ДЮСШ «Юний спартаківець» у столиці, і на олімпійській базі в Кончі-Заспі, й у СДЮШОР № 6 у Дніпрі. А ще Мунета запам’ятався добрим гумором й усмішкою.
Під час зустрічі в Міністерстві молоді та спорту за участі президента Федерації дзюдо України Романа Насірова, представників, японського посольства, організаційного комітету Олімпійських ігор-2020 у Токіо було обговорено питання подальшої співпраці між країнами у спортивній галузі і зокрема в дзюдо.

Фото
Федерації дзюдо України