До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Хроніка Кубка світу

До виступів вітчизняних біатлоністів на передолімпійських етапах Кубка світу прикута особлива увага вболівальників. Пропонуємо читачам згадати найкращі результати (місця в перших тридцятках) наших спортсменів у нинішньому сезоні. У грудні відбулися три етапи КС, турнір відновиться після новорічної паузи на початку січня.

1-Й ЕТАП. ЕСТЕРСУНД (ШВЕЦІЯ). 26.11 - 3.12.2017


Змішана естафета
10-те місце Україна (1:13.45,9)
- Валя Семеренко: 0+0 0+0
- Олена Підгрушна: 0+0 0+3
- Сергій Семенов: 0+1 0+0
- Артем Прима: 0+1 0+1

Одиночна змішана естафета
6-те місце Україна (36.51,9)
- Віта Семеренко: 0+0 0+2
- Дмитро Підручний: 0+0 0+3
- Віта Семеренко: 0+0 0+0
- Дмитро Підручний: 0+3 0+2

Індивідуальна гонка, 15 км, жінки
3-тє місце Юлія Джима (0+0+0+0; 43.09,4)
4-те місце Валя Семеренко (0+0+0+0; 43.27,5)
28-ме місце Ірина Варвинець (0+0+0+0; 45.47,8)

Індивідуальна гонка, 20 км, чоловіки
23-тє місце Артем Прима (0+1+0+1; 57.43,5)
24-те місце Сергій Семенов (1+1+0+0; 58.02,0)

Спринтерська гонка, 7,5 км, жінки
3-тє місце Юлія Джима (0+0; 20.14,4)
21-ше місце Віта Семеренко (1+0; 21.04,6)
22-ге місце Валя Семеренко (1+0; 21.05,1)
28-ме місце Олена Підгрушна (1+1; 21.11,4)

Гонка переслідування, 12,5 км, чоловіки
24-те місце Артем Прима (0+0+1+0; 32.23,3)

Гонка переслідування, 10 км, жінки
9-те місце Олена Підгрушна (1+0+0+0; 31.42,7)
16-те місце Валя Семеренко (0+0+0+0; 32.05,5)
18-те місце Віта Семеренко (0+1+1+1; 32.21,1)
21-ше місце Юлія Джима (1+3+0+1; 32.42,8)
25-те місце Анастасія Меркушина (0+2+0+0; 32.55,8)

2-Й ЕТАП. ХОХФІЛЬЦЕН (АВСТРІЯ). 8-10.12.2017


Спринтерська гонка, 7,5 км, жінки
4-те місце Віта Семеренко (0+0; 23.15,4)
17-те місце Валя Семеренко (1+0; 23.53,7)
20-те місце Юлія Джима (2+0; 23.59,7)
24-те місце Анастасія Меркушина (0+1; 24.10,3)

Спринтерська гонка, 10 км, чоловіки
12-те місце Дмитро Підручний (0+1; 25.34,1)

Гонка переслідування, 10 км, жінки
6-те місце Юлія Джима (0+0+0+1; 35.39,2)
15-те місце Ірина Варвинець (0+0+1+0; 36.26,9)
16-те місце Віта Семеренко (1+0+2+1; 36.30,0)
18-те місце Валя Семеренко (0+0+2+0; 36.34,9)
22-ге місце Анастасія Меркушина (1+1+0+0; 36.44,1)

Гонка переслідування, 12,5 км, чоловіки
18-те місце Дмитро Підручний (1+1+1+1; 38.54,3)

Естафета 4х6 км, жінки
2-ге місце Україна (1:15.21,3)
- Віта Семеренко: 0+1 0+0
- Юлія Джима: 0+0 0+0
- Валя Семеренко: 0+1 0+1
- Олена Підгрушна: 0+1 0+1

Естафета 4х7,5 км, чоловіки
6-те місце Україна 1:24.45,8
- Артем Прима: 0+2 0+1
- Сергій Семенов: 0+1 1+3
- Володимир Семаков: 0+2 0+0
- Дмитро Підручний: 0+3 0+0

3-Й ЕТАП. АНСІ (ФРАНЦІЯ). 14-17.12.2017


Спринтерська гонка, 7,5 км, жінки
3-тє місце Віта Семеренко (0+0; 21.41,0)
7-ме місце Валя Семеренко (0+0; 22.06,4)
27-ме місце Юлія Джима (1+1; 22.56,3)

Гонка переслідування, 10 км, жінки
8-ме місце Віта Семеренко (0+0+0+3; 31.33,9)
9-те місце Валя Семеренко (0+1+0+0; 31.34,8)
28-ме місце Анастасія Меркушина (1+1+0+0; 32.42,1)
30-те місце Олена Підгрушна (0+0+1+0; 32.50,7)

Гонка з масовим стартом, 12,5 км, жінки
7-ме місце Юлія Джима (0+1+0+0; 37.50,1)
15-те місце Валя Семеренко (0+1+0+0; 38.23,8)
17-те місце Віта Семеренко (0+0+1+2; 38.32,3)