Чемпіонська влучність Джими

Чудово провели українські біатлоністи чемпіонат Європи у польському місті Душники-Здруй: вони завоювали одну золоту, одну срібну й дві бронзові медалі.

Зіркою турніру стала 26-річна Юлія Джима – в її активі дві індивідуальні й одна командна нагорода! Відстрілявши без промахів, киянка виграла спринтерську гонку на 7,5 км з часом 21.02,3.
«Тут, мабуть, уперше я була серед фаворитів. Та коли гонка почалася і всі стріляли в нуль, у мене з’явилися сумніви. Я подумала, що сьогодні на рубежах потрібно працювати чисто, тільки тоді зможу потрапти до топ-3. Нині триває підготовка до чемпіонату світу, старт у Польщі у моїй програмі для швидкісної роботи, щоб набути хорошої форми. За весь сезон це перша гонка «на нуль». Для цього і був потрібен цей старт – ще раз перевірити сили і стрільбу», - так Юлія прокоментувала результат журналісту сайту Федерації біатлону України.
Наступного дня у гонці переслідування на 10 км Джима виборола срібну нагороду (30.24,2; 0+0+1+1).
Бронзовою призеркою в індивідуальній гонці на 15 км стала Анастасія Меркушина: вона припустилася лише одного промаху і фінішувала з часом 45.29,7.
В останній день чемпіонату до своїх досягнень наші дівчата-медалістки додали «бронзу», завойовану в змішаній естафеті разом із Олександром Жирним і Русланом Ткаленком. Українська команда показала час 1:13.03,1 і фінішувала слідом за біатлоністами з Росії й Норвегії.

Хроніка Кубка світу

Після етапу в Антхольці в розіграші біатлонного Кубка світу настала пауза до березня. Пропонуємо читачам згадати найкращі результати (місця в перших десятках) українських біатлоністів у нинішньому сезоні (на 3–6-му етапі КС).

Сергій Семенов

3-й етап. Нове Место (Чехія). 15–18.12.2016
Дмитро Підручний – 5-е місце (мас-старт, 15 км; 36.29,1; 0+0+0+1)
Сергій Семенов – 7-е місце (спринт, 10 км; 24.06,8; 0+0)

4-й етап. Обергоф (Німеччина). 5–8.01.2017
Юлія Джима – 5-е місце (мас-старт, 12,5 км; 38.33,1; 1+0+2+0)
Олена Підгрушна – 7-е місце (спринт, 7,5 км; 23.19,8; 0+0)
Артем Прима – 9-е місце (гонка переслідування, 12,5 км; 38.41,0; 1+0+0+1)

5-й етап. Рупольдинг (Німеччина). 11–15.01.2017
Ірина Варвинець, Юлія Джима, Анастасія Меркушина, Олена Підгрушна – 4-е місце (естафета, 4х6 км; 1:10.01,8)
Артем Прима, Сергій Семенов, Володимир Семаков, Віталій Кільчицький – 4-е місце (естафета 4х7,5 км; 1:14.08,7)
Дмитро Підручний – 5-е місце (спринт, 10 км; 23.33,7; 0+0)

6-й етап. Антхольц-Антерсельва (Італія). 19-22.01.2017
Сергій Семенов – 3-є місце (індивідуальна гонка, 20 км; 51.34,9; 0+0+0+1)
Артем Прима, Сергій Семенов, Володимир Семаков, Дмитро Підручний – 4-е місце (естафета 4х7,5 км; 1:14.43,9)
Юлія Журавок, Юлія Джима, Валя Семеренко, Анастасія Меркушина – 4-е місце (естафета 4х6 км; 1:09.49,9)
Юлія Джима – 10-е місце (мас-старт, 12,5 км; 36.43,5; 1+1+0+1)