До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Новий статус, нові можливості

Новий статус, нові можливості
20 вересня 2017 року – знакова дата для одеського спорту і олімпійського руху України. Саме цього дня рішенням Кабінету Міністрів України три спортивні об'єкти Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» були включені до переліку баз олімпійської підготовки.

Новий статус – нові можливості й нова відповідальність. В Одесі наполегливо йшли до цієї події. Керівництво обласної організації за підтримки ФСТ «Динамо» України і особисто першого за- ступника голови організації Віктора Коржа зуміло подолати всі проблеми – і за дуже короткий термін арена «Динамо» змінилася, стала справжньою спортивною пам'яткою міста. Це стадіон європейського рівня, що відповідає найвищим міжнародним стандартам. Тут згідно з вимогами IAAF замінили бігове покриття, закупили сучасне обладнання, побудовали нові трибуни, відреставрували гуртожиток для спортсменів і гостей.
У модернізацію арени були вкладені чималі кошти, але, головне, в неї вклали душу. Стадіон має стати для міста новим центром, який об'єднуватиме професійних спортсменів, прибічників здорового спосібу життя, уболівальників, дітей, котрі роблять свої перші кроки в спорті. «Динамо» – це стадіон для всіх одеситів!
Багато хто вже встиг гідно оцінити оновлену арену. Але, звичайно, головні старти проводитимуться у новому легкоатлетичному сезоні. Крім того, стадіон відкритий для професійних клубів як відмінне місце для літньої фізичної підготовки, тут чудові умови, професійне обладнання, чисте повітря, близькість до моря. У ФСТ «Динамо» переконані, що такі переваги зацікавлять не тільки українські команди.
Що ж до власних цілей «Динамо», то товариство розвиває, зокрема, легку атлетику, плавання, веслування на байдарках і каное, важку атлетику вільну боротьбу, бокс, кульову стрільбу, і представники цих дисциплін матимуть можливість тренуватися на новій арені для того, аби удосконалювати свою форму і підвищувати результати.
Крім того, ФСТ «Динамо» в Одесі активно включилося і в розвиток нових видів спорту, наприклад, дуже популярного у місті баскетболу 3х3, який тепер є олімпійською дисципліною. У «Динамо» цей напрям курирує тренер національної збірної України Олег Юшкін. Він веде переговори з Федерацією баскетболу про те, щоб наступні збори національної команди проводилися саме на стадіоні «Динамо», де діє суперсучасний відкритий баскетбольний майданчик зі всесезонним покриттям.
Головна мета керівництва Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» – не просто дати рідному місту сучасну спортивну інфраструктуру, а й створити умови для розвитку і популяризації спорту. Стадіон може стати центром для представників як Одеської області, так і інших південних регіонів країни. Тут проводитимуться обласні, всеукраїнські та міжнародні турніри. І це обов'язково приверне увагу юного покоління. Уже сьогодні у лавах одеського «Динамо» є молоді і перспективні спортсмени, якими пишається країна, майстри спорту міжнародного класу: чемпіонка Європи серед молоді з важкої атлетики, срібний призер чемпіонату Європи Анастасія Лисенко; бронзовий призер чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное Денис Коваленко; бронзовий призер чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное, срібний і бронзовий призер етапу Кубка світу Анастасія Тодорова; майстер спорту з вільної боротьби, бронзовий призер чемпіонатів світу та Європи серед молоді Василь Михайлов.
Тепер у планах «Динамо» реконструкція спортивного комплексу, а також водно-веслувальної бази в смт Прилиманське.
У наш непростий час можна вітати ентузіазм людей, котрі взяли на себе відповідальність за здорове та успішне майбутнє молодого покоління. Це демонструє їхню щиру віру в ідеали великого спорту і надію на великі перемоги нашої країни.

Владислав
УЦЕХОВСЬКИЙ