До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Змагання, підготовка, плани

«Олімпійська арена» продовжує публікувати цикл інтерв’ю з керівниками територіальних осередків ФСТ «Динамо» України. Сьогодні наш співрозмовник – заступник голови Сумської організації товариства Олександр БОБІР.

Чим 2017-й запам’ятався для Сумської обласної організації «Динамо»? Які вагомі події ви могли б назвати?

- Рік вийшов цікавим і насиченим, було чимало різноманітних змагань. На базі олімпійської підготовки лижників і біатлоністів у селі Токарі п’ятий рік поспіль провели турнір з біатлону на призи майстра спорту міжнародного класу Романа Звонкова. У ньому взяли участь понад 150 спортсменів з Харківської, Чернігівської та Сумської областей.
Також організували змагання з хокею на траві в рамках чемпіонату України. А переможцем стала команда Сумської організації товариства.
Запам’ятався і клубний чемпіонат Європи з хокею на траві серед жінок у місті Шяуляй в Литві, де команда Сумщини посіла перше місце.

Як здійснюється фізична підготовка правоохоронців у Сумській організації?

- Це один з динамівських пріоритетів. Сумська організація тісно співпрацює з колективами фізичної культури усіх правоохоронних органів регіону, надає методичну і практичну допомогу в організації і проведенні змагань та інших спортивних заходів. Зокрема, було організовано чемпіонат Державної служби України з надзвичайних ситуацій з рукопашного бою, турнір з волейболу на Кубок Міністра внутрішніх справ і традиційні змагання за програмою «Динаміада-2017» для працівників силових структур з поліатлону, легкоатлетичного кросу, міні-футболу, волейболу тощо.
У спортивних залах і басейні ФОК «Динамо» безкоштовно займаються співробітники Національної поліції та усіх правоохоронних органів області.

Наскільки ви задоволені рівнем фінансування з місцевого бюджету?

– З приводу фінансування зауважень немає. З міською владою у нас цілковите взаєморозуміння.

Як відбувається робота з дітьми, які заходи організуються?

– Наша громадська організація постійно співпрацює з відділом ювенальної превенції обласного управління поліції. Ми регулярно проводимо спільні заходи для дітей, аби популяризувати нашу діяльність і залучити їх до занять фізичною культурою і спортом. Найбільшу увагу приділяємо дітям з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітям, позбавленим батьківського піклування. Зокрема, тим, котрі перебувають на обліку в центрі соціально-психологічної реабілітації, сиротам тощо. Цьогоріч було проведено чимало заходів: різноманітні турніри, змагання та конкурси, дні відкритих дверей. Найголовніше для нас, аби діти, особливо ті, які позбавлені батьківського тепла та опіки, відчули, що про них турбуються, а також могли себе реалізувати у спортивних школах і секціях. Можливо, для когось спорт стане корисним хобі, а для когось – професією.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!


Прес-служба
ФСТ «Динамо» України