До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Спільна заява МОК, МПК, Оргкомітету «Токіо-2020», уряду Токіо та уряду Японії

Спільна заява МОК, МПК, Оргкомітету «Токіо-2020», уряду Токіо та уряду Японії
Міжнародний олімпійський комітет, Міжнародний паралімпійський комітет, Організаційний комітет Олімпійських і Паралімпійських ігор, уряд Токіо й Уряд Японії узгодили заходи для гарантування безпечної організації Ігор.

Контрзаходи проти COVID-19, включені до посібників (збірок правил), які було оприлюднено на початку року, були переглянуті. Включено нові правила, яких мають дотримуватися всі учасники Ігор під час перебування в Японії. Найбільш важливі заходи такі:
- Усі учасники мають пройти два тести на COVID-19 перед польотом до Японії. Спортсмени й усі ті, хто перебуває в безпосередній близькості до спортсменів, проходитимуть тестування щодня. Дату й час встановлять відповідно до спортивних заходів і розкладу. Всі інші учасники Ігор проходитимуть тестування щодня протягом трьох днів після прибуття. Після перших трьох днів і протягом усього періоду перебування вони регулярно проходитимуть тестування залежно від функціонального характеру їхьої ролі й рівня контактів зі спортсменами.
- Усі учасники Ігор повинні виконувати тільки ті дії, які вони виклали у своєму плані дій. Вони мають звести до мінімуму контакти в межах одного метра від інших учасників Ігор, які перебувають у Японії понад 14 днів, а також жителів Японії.
- Усі учасники Ігор повинні використовувати виключно спеціально призначені для Ігор транспортні засоби, їм не дозволяється користуватися громадським транспортом.
- Усі учасники Ігор мають харчуватися тільки у визначених місцях, де діють заходи протидії COVID-19, включаючи місця громадського харчування на об'єктах Ігор, ресторан у місці їх проживання і власні кімнати, використовуючи обслуговування номерів або доставку їжі.
Посібники розробили на підставі наукових даних з урахуванням уроків, отриманих під час розвитку пандемії COVID-19. Крім впровадження найбільш ефективних інструментів, які використовуються в суспільстві, таких як носіння масок, особиста гігієна і фізичне дистанціювання, вони також спираються на досвід сотень спортивних заходів, які проводилися у цілому світі під час пандемії. Очікується, що третю версію посібників опублікують у червні.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!