До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

«Дивний» спорт

«Дивний» спорт
Ми продовжуємо серію публікацій про незвичайні види спорту.

Джиббінг

Багато хто з нас у дитинстві любив кататися по перилах. Але, виявляється, віднедавна дитячі пустощі перетворилися... на вид спорту джиббінг. Незвичайний спорт передбачає ковзання по поручнях, парапетах тощо. При цьому спортсмени надягають взуття зі спеціальними заглибленнями для кращого ковзання. Також проводяться змагання з джиббінгу на роликах або сноубордах.

Херлінг

Це щось середнє між бейсболом, хокеєм і футболом. Для гри необхідний невеликий м’яч і спеціальна ключка. Виграє та команда, яка змогла забити більше м’ячів. Цей вид придумали кельти понад 2000 років тому. В Ірландії під час сільських свят у херлінг одночасно могли грати кілька сотень людей. А тривали такі матчі іноді цілу добу. У XII ст. у Великобританії херлінг офіційно заборонили, але з часом заборону скасували. Сьогодні в Європі існує навіть ліга цієї гри.

Воркаут

Це аматорський вид спорту, який включає виконання вправ на турніках, брусах, шведських стінках тощо. Основний акцент робиться на роботу з власною вагою і розвиток сили і витривалості. Ідея тренувань з власною вагою зародилася в Америці. З 2009 р. воркаут є не тільки аматорським спортом, а й окремої субкультурою, яка налічує десятки тисяч шанувальників.

Пивна регата

Гонки човнів, які зроблені з пивних банок, проводяться щороку на Мінді Біч в Австралії. Відповідно до правил, учасники повинні триматися на воді тільки завдяки бакам з-під пива, жодний інший баласт не допускається. Останню регату виграв човен Tipanic.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!