До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

«У Черного моря...»

LuMi Dance Trophy
В Одесі відбувся другий міжнародний турнір зі спортивних танців на льоду LuMi Dance Trophy пам’яті першого президента Української федерації фігурного катання Людмили Михайловської.

Урочиста церемонія відкриття вийшла яскравою, немов блиск численних медалей Олімпійських ігор, чемпіонатів світу і Європи, які завоювали вихованці одеської школи фігурного катання. Під склепінням Палацу спорту лунала легендарна «У Черного моря» у виконанні Леоніда Утьосова, а на льоду з показовими програмами виступали ті, хто біля Чорного моря живе і тренується в знаменитій СДЮШОР «Крижинка». І, звичайно, головним сюрпризом для всіх присутніх стало запрошення на лід олімпійського чемпіона, бронзового призера Ігор, чемпіона світу і Європи Віктора Петренка. Він зізнався, що дуже щасливий бути у своєму рідному місті, на своєму рідному льоду й висловив сподівання на тривале і щасливе життя одеського турніру.
У турнірі взяли участь 28 танцювальних пар з шести країн – Азербайджану, Білорусі, Кіпру, Нідерландів, Туреччини й України. Наші фігуристи перемогли в чотирьох з п’яти категорій.
У категорії Seniors прогнозовано першим став найсильнішій український танцювальний дует Олександри Назарової і Максима Нікітіна.
Останнього дня турніру визначилися переможці в юніорській групі - Ангеліна Кудрявцева й Ілля Каранкевич з Кіпру.
LuMi Dance Trophy проводився під егідою Міжнародної спілки ковзанярів (ISU) і під патронатом Національного олімпійського комітету України.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!

Влад
ЄФІМОВ

Фото
Дмитра ПУТІНЦЕВА