До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Представлено олімпійські піктограми Пекіна-2022

Представлено олімпійські піктограми Пекіна-2022
Напередодні Нового року Оргкомітет Олімпійських і Паралімпійських ігор, що пройдуть з 4 по 20 лютого 2022 р. у Пекіні (Китай), представив піктограми видів спорту головного зимового старту чотириріччя.

24 піктограми зимової Олімпіади та 6 піктограм, які уособлюють дисципліни, представлені у програмі Паралімпіади, були розроблені на основі традиційного китайського мистецтва гравіювання печаток часів династій Цинь і Хань та натхненні піктограмами Ігор-2008. Версії зразка 2022-го також містять елементи каліграфії в сучасній формі та зображають динамічність зимових видів спорту і багатий культурний спадок Китаю.
За словами організаторів, різкий контраст між червоним тлом і білими штрихами підкреслює витонченість і додає святковості атмосфері Ігор. Піктограми були розроблені відповідно до стилю емблем Ігор-2022 тією самою групою під керівництвом доцента Китайської центральної академії образотворчого мистецтва Лін Цуньчженя.
За словами заступника директора Департаменту культури й церемоній Пекіна-2022 Гао Тянь, випуск офіційних піктограм Ігор «завершив захопливий рік підготовки до наступних зимових Олімпійських і Паралімпійських ігор». Вісім спортивних об’єктів уже цілком готові, це Національний стадіон Пекіна, який має прийняти церемонії відкриття і закриття Ігор-2022, столичні Ковзанярський овал, Водний куб, де розіграють нагороди у керлінгу, Арена Уексон, призначена для хокею з шайбою, Державний палац спорту, у якому проведуть змагання з фігурного катання і шорт-треку, а також гірськолижна та санно-бобслейна траси Сяохайто, що розташовані у районі Яньцин, та комплекс для стрибків з трампліна та лижного двоєборства в окрузі Чжанцзякоу.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!