До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

«Пробіг єдності» у столиці

«Пробіг єдності» у столиці
На головній спортивній арені країни НСК «Олімпійському» зірки українського та світового спорту влаштували свято для дітей з інвалідністю. З нагоди Дня знань тут провели щорічний благодійний захід «Пробіг єдності».

Його організували реабілітаційний центр «Sunrise» і Федерація біатлону України за підтримки Міністерства молоді та спорту і Національного олімпійського комітету України. Щоб поспілкуватися з дітьми і пробігти з ними дистанцію, цього дня на стадіон приїхали уславлені атлети, переможці й призери чемпіонатів світу, Європи й Олімпійських ігор Андрій Дериземля, Ніна Лемеш, Анна Різатдінова, Жан Беленюк, Валерій Андрійцев, Армен Варданян, Олена Яценко, Анна Сорокіна, Олексій Середа, Юрій Чебан та інші.
Апогеєм став забіг зірок спорту з головними «дійовими особами» свята. Оскільки формат не передбачав жодних обмежень, то дистанцію – повне коло доріжками – долали по-різному. Деякі зпортсмени бігли, тримаючи дітей за руки, інші садили малюків собі на плечі... Цікаво, видовищно, весело! Ніхто не зійшов з дистанції, усі успішно перетнули фінішну лінію.
На завершення свята всі діти отримали пам’ятні призи і подарунки від організаторів. Керівник центру «Sunrise» Сергій Бобровський наголосив, що всі разом – і діти, і олімпійці, і глядачі – створили на арені НСК атмосферу радості, добра і неймовірного оптимізму.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!

Фото надані
НОК України