До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

«Олімпійські уроки #BEACTIVE» від зіркових олімпійців

«Олімпійські уроки #BEACTIVE» від зіркових олімпійців
За доброю традицією початок осені у любителів спорту та здорового способу життя асоціюється зі всеукраїнським проєктом Національного олімпійського комітету «Олімпійський урок», який цьогоріч відбувався в рамках Європейського тижня спорту, національним координатором проведення якого в України є НОК.

«Попри усі труднощі й сучасні виклики ми успішно трансформуємо і реалізовуємо наші програми. На «Олімпійському уроці #BeActive» спортивних шанувальників чекає чимало приємних сюрпризів та активностей, які відбувалися з урахуванням епідеміологічної ситуації в різних регіонах України», - зауважив перед стартом уроку президент НОК Сергій Бубка, за ініціативи якого з 2005 року успішно втілюється в життя цей проєкт.
З 14 вересня упродовж двох тижнів щодня найвідоміші представники різних видів спорту проводили цікаві й корисні «Олімпійські уроки #BeActive» у прямих ефірах на своїх сторінках в інстаграмі. На всіх охочих чекали розминки й тренування від зіркових атлетів і подарунки. Підписники офіційних сторінок НОК України у фейсбуку та інстаграмі також брали участь у цікавих конкурсах і вікторинах.