До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Бліцінтерв'ю

Капітан жіночої збірної України з біатлону Олена Підгрушна

«Ми на правильному шляху»


Капітан жіночої збірної України з біатлону Олена Підгрушна дуже добре провела чемпіонат світу, продемонструвавши свої найкращі результати в сезоні. Після завершення змагань спортсменка поділилася враженням від цьогорічної світової першості, а також розповіла про свої олімпійські перспективи.

Олено, як почуваєтеся після такого напруженого старту?

- Звичайно, я зараз вичавлена, адже провела в Поклюці дві тяжкі естафети, та й інші гонки були непрості. Я перебирала спогади і хочу сказати, що за останні роки це справді мій найкращий чемпіонат світу. Провела його стабільно, рівно, без коливань, навіть на мас-старт вистачило сил, тому я дуже задоволена.

Можна сказати, що вдалося вгадати з піком форми?

- Абсолютно. Я дуже вдячна особистому тренеру Олександру Кравченку за те, як він працював зі мною цьогоріч.

В естафетній гонці боротьба за «срібло» тривала до останнього метра дистанції. Чому все ж не вдалося обійти німкеню Пройс?

- На останньому колі я бігла щосили, добре відпрацьовувала на підйомах, але після останнього з них у мене просто відмовили ноги. Пощастило, що це сталося перед самим фінішем, через що ми втратили лише друге місце. Але я справді вже нічого зробити не могла, ніг не відчувала.

Зважаючи на ваші результати, чи додалося впевненості у підготовці до майбутніх Олімпійських ігор?

- Щодо наступного сезону в мене поки що немає остаточного рішення. Хоча, чесно кажучи, цей чемпіонат трохи додав упевненості й оптимізму в тому, що ми на правильному шляху.

Винагороджені зусилля


Анастасія Меркушина блискуче провела перший етап естафетної гонки на чемпіонаті світу, задавши темп усій українській четвірці. Після фінішу спортсменка поділилася враженнями від гонки.

Настю, які емоції переважали перед естафетною гонкою?

– Емоцій було дуже багато, як і переживань. Дуже хотілося показати, що я можу.
Зважаючи на не найкращий початок сезону, чи могли ви повірити, що вдасться досягти такого результату?

– Просто я намагалася робити все, що можливо. Мала безліч проблем, складний початок сезону, ті три місяці восени і на початку зими настільки вибили мене з колії, що я навіть не хочу про них згадувати. А зараз я просто щаслива, що все вдалося, вийшло зібратися на найважливіші старти і виконати необхідну роботу.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!

Максим
ЧЕБЕРЯКА

Фото Christian Manzoni/IBU
Photo Manager